תקנון – כתב ויתור אחריות והצהרת פרטיות

תקנון הצהרת פרטיות בקשר עם תקשורת אלקטרונית

חברת “פשוט לתת” ו/או אתר give.org.il – (להלן “החברה” – עוסק מורשה 028047579) אינה ערבה באופן כלשהו לסודיות או לפרטיות של כל התקשרות או העברה של מידע באמצעות אתר האינטרנט שלה או בכל אתר אחר המקושר אליו.

החברה אינה אחראית על פרטיותם של כתובות דואר אלקטרוני, פרטי רישום וזיהוי, שטחי דיסק, התקשרויות, מידע סודי או סודות מוגנים מסחרית, או לכל תוכן אחר המאוחסן על-גבי הציוד והשרתים שלנו, המועבר באמצעות רשתות להן יש גישה אל האתר שלנו, או הקשורים בכל דרך אחרת בשימוש שהנך עושה בשירות.

אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג’ אלא בהוראת בית משפט

כתב ויתור אחריות

הנך מאשר בזאת כי אתה משתמש בשירות על אחריותך בלבד. האתר והשירותים מוצעים “כמות שהם”, ואין בהם אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, לרבות (אך לא רק) כל אחריות לגבי קניין, אי-הפרה, סחירות או התאמה למטרה מסוימת, או כל אחריות אחרת.

החברה אינה מתחייבת לכך שהגישה לאתר או השירות יהיו ללא הפרעה או כי לא יהיו תקלות, שגיאות, אובדן או הפרה של אבטחת מידע שמועבר, ולכך שאין וירוסים העלולים להיות מועברים באמצעות גישה אל (או שימוש ב)אתר או בשירות.

הנך משחרר את החברה מכל אחריות לכל נזק הנובע מגישתך (או מאי יכולתך לגשת) לאתר או לשירות ומהשימוש שעשית בהם.

הלקוח שיתרום דרך האתר יקבל קבלה על התרומה בקבלה דיגיטלית אוטומטית

כללי

 1. השימוש באתר org.il (להלן “האתר” או “אתרנו”) כפוף למדיניות הפרטיות שמפורטת בעמוד זה. בעצם הגלישה באתר, הנכם מסכימים למדיניות הפרטיות זו ולתנאי השימוש בו. מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש נכתבה בלשון רבים, אך חלה על כל משתמשי האתר, אנשים ונשים כאחד.
 2. אנו יוצאים מנקודת הנחה שכל פעולה שמתבצעת באתר, נעשית על ידי אחד ההורים, או בגיר אחר מעל גיל 18 בכפוף לחוק.
 3. כל התנאים שמופרטים לקמן ולעיל חלים על השימוש באתר באמצעות כל סוג מחשב או מכשיר (טלפון, מחשב כף יד וכיו”ב).

האתר

 1. אתר זה נועד לתת אפשרות לאנשים לתרום לעמותות רשומות וביניהן בתי חב”ד, רשת גני חב”ד וכל עמותה רשומה כחוק בישראל, להלן (“המוסד”).
 2. כל התכנים באתר מקוריים ושייכים למוסד. חל איסור לעשות בהם שימוש כלשהו ללא אישור מהמוסד בכתב או בדוא”ל.

רישום

 1. כאשר אתם מבצעים פעולה באתרנו, ביצוע תשלום ו/או תרומה, ו/או התחברות לחשבון ו/או התנתקות מהחשבון, אנו אוגרים מידע הכולל; פרטים אישיים, כתובת, דוא”ל ומספר טלפון. בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלכם, כולל כתובת IP, , מאפייני תוכנה וחומרה, ופרטי העמוד בו ביקשתם לצפות.
 2. כל מידע שאנחנו אוספים עשוי לשמש בכדי: לבצע את התשלום או התרומה, להתאים באופן אישי את חוויית המשתמש ולהגיב לצרכים האישיים של כל משתמש, לשפר את האתר ואת שירות הלקוחות וצרכי התמיכה, וליצירת קשר באמצעות הדוא”ל או הטלפון.
 3. סליקת האשראי נעשית על ידי צד שלישי (“חברת הסליקה”) כגון ריווחית, אייקרדיט, קארדקום, אייקאונט, אופיסגאי, פלאכרד ועוד. המידע שנאסף באתר; פרטים אישיים, כתובת, דוא”ל ומספר טלפון, לא יימכר, יוחלף, יועבר או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא, ללא הסכמתכם, מלבד מידע הכרחי להשלמת הבקשה ו/או העסקה

טעויות ברישום

 1. באם בעת ביצוע תשלום בקשתם שקבלה תישלח אליכם בדואר, אנא צפו להמתנה של בין ארבעה לשישה שבועות (בחו”ל מעט יותר), בכדי שזו תגיע אליכם. קבלה חתומה דיגיטלית תישלח אליכם בדוא”ל מיידית לאחר התשלום, וזאת במידה והמוסד מנוי בשירות כזה בחברת הסליקה שלו. באם משום מה, הקבלה לא הגיעה, אנא כתבו לנו באמצעות תווית “יצירת קשר” בראש האתר, בצירוף פרטי הרישום או באמצעות משוב לדוא”ל שקיבלתם מהמשרד. איננו אחראים להוצאת הקבלה. אחריות זו חלה על המוסד בלבד. איננו אחראים לטעויות, השמטת פרטים ו/או אי-דיוקים שהתרחשו. באם בעת הרישום סופקו; כתובת שגויה, פרטים שגויים, וכו’.

מדיניות ביטולים

 1. באם משום מה התחרטתם לאחר התשלום, או שהיא נעשתה בשגגה או מכל סיבה אחרת, אנא שלחו דוא”ל או התקשרו למשרד בכדי לבטל את התשלום. תהליך הביטול יארך עד שלושה ימי עבודה (א-ה) מביצוע הפעולה באתרנו, וההחזר יושב לכרטיס האשראי.

מידע אישי

 1. איננו מוכרים, סוחרים או מעבירים לגופים חיצוניים בכל דרך שהיא את המידע המאפשר זיהוי אישי. תנאי זה אינו כולל חברות צד שלישי מוסמכות, שמסייעות לנו בתפעול אתרנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ”ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
 2. אנחנו מאמינים ששיתוף המידע הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בנוגע לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
 3. אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה בכדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת בכדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (ביצוע בקשה לרכישת אות ו/או תרומה ו/או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים ו/או השרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
 4. קבצי הקוקיז (Cookies) משפרים את הגישה לאתרינו ומזהים מבקרים חוזרים, ונועדו לשפר את חוויית המשתמש.
 5. אנחנו משתמשים בכתובת הדוא”ל שסיפקתם בכדי לשלוח לכם מידע ועדכונים הנוגעים להזמנתכם, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים נלווים וכדומה, ושומרים לעצמינו את הזכות לשלוח מעת לעת עדכונים ו/או חומרים פרסומיים הנוגעים למבצע, באמצעות הדוא”ל ו/או באמצעות הודעות טקסט לטלפון נייד.
 6. אם בשלב כלשהו תרצו להסיר את כתובתכם מרשימת התפוצה שלנו על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, השיבו בדוא”ל “להסרה מרשימת התפוצה” דרך עמוד צור קשר.

תרומה

 1. הארגונים והעמותות אשר מגייסות תרומות דרך האתר הן עמותות רשומות כחוק, והאחריות לשימוש שנעשה בכספי תרומות אלו הינו על אחריותן בלבד. האתר משמש רק כפלטפורמה עבור עמותות אלו וכאמצעי קשר בינן לבין התורמים.

לסיום

 1. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל או לסרב לספק את השירות שניתן באתר ללא הודעה מוקדמת, במקרה בו נהיה סבורים שהתנאים הרוחניים, ו/או הטכניים שעומדים מאחורי מטרת המבצע אינם עומדים בקנה אחד עם הפעולה שבוצעה באתר.
 2. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתרנו ללא כל הודעה מוקדמת.

כ”ט אייר, ה’תשע”ח – ה-14 למאי, 2018